Aizdevums no Banknote.lv

Banknote.lv ir plaša spektra aizdevējs, kur aizdod dažādus aizdevumus un ne tikai. Tiek piedāvāti kredīti arī senioriem jeb pensionāriem un lombarda pakalpojumi visiem, kam jau 18.

Kas var izmantot banknote.lv patēriņa pakalpojumus?

Tas ir pieejams aizņēmējiem, kuri ir Latvijas Republikas rezidenti. Vecums ir skaidri saprotams, jo tas ir 20 – 60 gadi (nejaukt ar seniora aizdevuma prasībām). Būs arī nepieciešams, kāds dokuments, kā ID karte, pase vai pat CSDD vadītāja apliecība. Viena no trim lietām būs nepieciešama, ja plāno pieteikties banknote.lv aizdevumam.

Ko darīt, kad Tev tiek atteikts aizdevums pie banknote.lv?

Kādi ir atteikuma iemesli? Ja Tev tiek atteikts patēriņa kredīts, tad, iespējams, vari mēģināt aizņemties mazāku naudas summu. Galvenie iemesli aizdevuma noraidīšanai ir Jūsu vārda uzrādīšanās kredīta reģistrā. Tas nozīmē, ka pēdējā gada laikā, esat kavējis maksājumus citās kredītu kompānijās. Šādos gadījumos diemžēl nebūs iespējams saņemt aizdevumu pie banknote.lv kredītu devēja. Kad aizdevumu esi veiksmīgi saņēmis, bet nezini kāto atmaksāt, tad neuztraucies, jo banknote.lv darbinieki ir gatavi Tev palīdzēt.

Tomēr, ja nevēlies zvanīt klientu apkalpošanas darbiniekiem, Tu vari pārskaitīt aizdevuma atmaksu caur bankas kontu, uzzinot visu nepieciešamo informāciju banknote.lv mājaslapā. Ja neesi tuvos draugos ar kompjūteru, tad dodies uz jebkuru banknote.lv filiāli visā Latvijā un atmaksā parādu skaidrā naudā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *