Attīstoši hobiji, kurus Tev vajag izmēģināt

Var atrast dažādas pieejas, kā attīstīties radoši un bagātināt savu iekšējo pasauli, sniedzot prieku arī citiem. Viens no veidiem ir hobiji.

Izšūšana. Attīsta smalko motoriku, krāsu izjūtu, pacietību. Izgreznota blūzes apkaklīte, aproces vai svārku apakšdaļa pievērš uzmanību ne vien apģērbam, bet arī pašai valkātājai. Izcils uzmanības piesaistes veids, ja sieviete mīl greznoties citu sieviešu acīm. Sievietei, kura valkā pašas izšuvumiem rotātu apģērbu, patīk izcelt sevi citu vidū, viņa lepojas ar savām prasmēm, ir klusais līderis. Rakstos var „iekodēt” tikai sievietei vien zināmu vēstījumu, kas, atkarībā no tā, ko viņa vēlas sasniegt, dienas gaitā atgādina par uzstādītajiem mērķiem.

Adīšana. Attīsta pirkstu veiklību. Lai iemācītos adīt, vispirms jāiemācās lasīt adīšanas tehnisko rakstu. Mustura izpratne attīsta „tehnisko” domāšanu, kas parasti tiek piedēvēta vīriešu prātiem. Ja dīvains ir apgalvojums, ka sievietei, kura vēlas izprast savu vīrieti, jāiemācās vismaz vadīt automašīnu, tad apgalvojums. ka sieviete kļūst daudz sievišķīgāka, protot adīt un savam vīrietim dāvājot pašas radītas lietas, ir pavisam ikdienišķs. Bet tas ir ceļš uz vīrieša izpratni intuitīvā līmenī.

Tamborēšana. Smalkās pasaules paralēlā izpausme materiālajā līmenī. Pat, veidojot visvienkāršākos rakstus, sieviete savu sievišķību un maigumu ietver krāsās un musturu kombinācijās. Prieks par pašdarinātu šalli vai rotaļlietu no dāvinātāja vēršas pie apdāvināmā, runājot gan faktūras un krāsu, gan darbā ieliktās dvēseles valodā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *