Banknote.lv patēriņa aizdevums

Šo aizdevēju varētu pieskaitīt, daļēji, pie ātro kredītu grupas, jo aizdevuma pieteikums tiks izskatīts jau 15 minūšu laikā pēc tā iesniegšanas. Un, ja esat saņēmis apstiprinošu atbildi, varat uzreiz doties pēc savas naudas. Lielākā atšķirība ir nepieciešamība fiziski parakstīt aizdevuma līgumu. Ātrie kredīti to neprasa. Šeit, pirms naudas saņemšanas jums būs jāparaksta šis līgums.

Lai saņemtu aizdevumu šajā uzņēmumā, jums ir jāatbilst dažiem noteikumiem:

Aizdevums

  • Latvijas Republikas rezidents.
  • Vecumā no 20 līdz 60 gadiem.
  • Jums ir personu apliecinošs dokuments.
  • Jūs neesat iekļauts parādnieku sarakstā.

Protams, jums ir jābūt stabiliem, ikmēneša ienākumiem. Pie aizdevuma izsniegšanas tiks vērtēta jūsu maksātspēja. Aizdevējs piedāvā saņemt diezgan lielas naudas summas, bet tas nenozīmē, ka tādu varēsiet saņemt, pirms aizdevuma izsniegšanas tiek izvērtēts katrs pieteikums individuāli un tiek piešķirts kredīta limits šim klientam. Tas tiek piešķirts balstoties uz jūsu maksātspēju, iepriekšējām saistībām un to sekām.

Ja, piesakoties aizdevumam, jūsu kredīta limits ir noteikts par summu kuru neesat aizņēmies, piemēram, limits ir 1000, bet jūs aizņēmāties tikai 500 eiro, tad varat šo aizdevuma summu, vēlāk, papildināt līdz limita sasniegšanai.

Ņemot aizdevumu pie šī uzņēmuma jūs varat saņemt summas līdz 400 eiro uz laiku no 7 dienām līdz 36 mēnešiem, bet ņemot summas lielākas par 400 eiro, pieejamais atmaksas termiņš ir sākot ar četriem mēnešiem līdz 36 mēnešiem.

Uzņēmums ir gana plaši izplatīts, jo Latvijas teritorijā ir vairāk par 95 filiālēm, kurās varat saņemt šo aizdevumu. Pieteikties aizdevumam varat katru dienu no 8:00 līdz 22:00, bet saņemt aizdevumu varēsiet tikai uzņēmuma filiāļu darba laikā. filiāles ir atvērtas katru dienu, bet konkrētie darba laiki var atšķirties no filiāles filiālei.

Jāpatur prātā, ka aizdevējs jums var neizsniegt visu prasīto summu. Balstoties uz jūsu pieteikumu un citu, aizdevējam pieejamo, informāciju, var tikt noteikts mazāks aizdevuma summas limits. Kā redzat pēc prasībām, aizdevējs nepieprasa oficiālu darba vietu, līdz ar to, ja jūsu kopējie oficiālie ienākumi neatbilst konkrētās summas apmaksas prasībām, jūs varēsiet aizņemties mazāku summu. Ja jums nav oficiāla darba, bet ir citi ienākumi uz kuru pamata varat veikt aizdevuma atmaksu, 500 eiro vietā jums var tikt piedāvāts aizņemties tikai 300 eiro. šis ir tikai piemērs, ja jūsu ienākumi ir pietiekoši, varat saņemt arī pilnu aizdevuma summu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *