Biežākās kļūdas personīgo finanšu plānošanā

Ja Jūs plānojat stiprināt savu finanšu pozīciju, Jums vispirms jānosaka kļūdas Jūsu finanšu vadībā, lai Jūs varētu no tām mācīties.

Nepareiza plānošana

Iemesls, ko vienmēr dod tie, kas neplāno savas finanses ir “es esmu aizņemts ar darbu un ģimeni un man nav laika, lai pārvaldītu savas finanses”.

Faktiski, pat ja Jūs tikai piederat pie vidējo ienākumu grupas, finanšu plānošanas paradumi ļaus Jums kļūt par veiksmīgu budžeta plānotāju un krājēju vēlāk.

Iepirkšanās pārsniedz spējas

Pieaugušie bieži vien tērē vairāk, nekā tie var, pateicoties draugu neatlaidībai un reklāmām. Daudzi ir gatavi tērēt naudu, lai sekotu līdzi modei un tehnoloģijām un nevēlas, lai tos uzskatītu par vecmodīgiem.

Līdz ar to daudziem mēneša beigās to bankas kontā ir ļoti mazs atlikums pēc dažādu kredīta maksājumu un rēķinu apmaksas.

Iekrājumu neveidošana vecumdienām

Lai dotos pensijā, mums ir jānodrošina, ka mums ir pietiekami daudz naudas, lai pielāgotu vēlamo dzīvesveidu pēc pensionēšanās. Tomēr daudzi, jo īpaši tie, kas ir pensijā, joprojām nespēj gūt ietaupījumus, kas nepieciešami. Jums jādomā arī par pensiju līmeņiem, jo uz pliku pensiju ir muļķīgi paļauties, ja Jūs dzīvojat Latvijā.

Nepiemēroti ieguldījumi

Ir dažādi ieguldījumu produkti tirgū. Lai nodrošinātu, ka mēs ieguldām investīciju produktos, kas atbilst riskam un atlīdzībai, mums ir nepieciešamas zināšanas par investīciju sekām. Tāpēc pārbaudiet ieguldījumu vadības grupu īpašības pirms ieguldīšanas.

Iekrājumu neveidošana ārkārtas situācijām

Daži cilvēki domā, ka apdrošināšana ir naudas izšķiešana. Bet vai Jūs zināt, ka bez apdrošināšanas mūsu finansiālais stāvoklis būs apdraudēts, it īpaši, ja mēs zaudējam ienākumus? Bez apdrošināšanas vai ietaupījumiem, visa ģimene cietīs, ja pēkšņi zudīs ģimenes ienākumu avots. Dažas bankas piedāvā lielisku apdrošināšanu. Par to šoreiz nav temats. Ja Jūs interesē lieliska apdrošināšana – palūkojiet, ko piedāvā Jūsu banka!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *