Kā ietaupīt finanšu līdzekļus

Lūk, daži padomi kā ietaupīt savus finanšu līdzekļus.

Pērciet lētāku zīmolu pārtikas preces

Jūs varat ietaupīt daudz naudas, atsakoties no dārgu zīmolu nosaukumiem. Veiciet eksperimentu tuvējā pārtikas preču veikalā, ļoti iespējams, ka tās garšos tāpat kā dārgo zīmolu preces.

Izmantojiet akcijas

Vairāk cilvēku izmanto īpašos piedāvājumus šodien nekā jebkad agrāk. Pārbaudiet veikalu bukletus. Pārbaudiet veikalu tīmekļa vietnes. Lielākajai daļai veikalu ir mājaslapas, kurās ir vieglāk atrast labākos piedāvājumus.

Izslēdziet gaismu

Ieviesiet ieradumu izslēgt gaismu, kad Jūs izejat no istabas. Vai Jūsu televizors vai dators ir ieslēgts otrā istabā? Izslēdziet to un Jūs ietaupīsiet kaut nedaudz par savu elektrības rēķinu.

Izmantojiet klientu atlīdzības programmas

Daudzi veikali piedāvā Pastāvīgo Klientu kartes bez maksas (Prisma, Rimi, Depo, Maxima un citi). Kuponi un atlaides pastāvīgajiem klientiem ļaus ietaupīt vēl vairāk, papildus izmantojot regulāros piedāvājumus.

Pārdodiet savas mantas

Iespējams, ka Jums ir pilns skapis ar lietām, ko Jūs sen neesat izmantojuši vai ar apģērbiem, ko sen jau vairs nevalkājat. Jūs varat visas šīs lietas pārdot internetā un nopelnīt.

Samaziniet ūdens patēriņu

Karstā ūdens sildītājs ir viens no Jūsu lielākajiem elektroenerģijas patērētājiem. Saīsiniet savu dušu tikai par minūti katru dienu, un ietaupījumi būs redzami laika gaitā.

Pārstājiet bieži doties uz restorāniem

Ņemiet pusdienas līdzi uz darbu. Iegādājieties pārtikas preces un gatavojiet ēdienu mājās. Labs vakars restorānā var Jums izmaksāt gandrīz tikpat cik visas nedēļas pārtikas preces.

Ietaupīto iekrājiet

Nomaksājiet kredītus ar augstākajām procentu likmēm vispirms! Tādā veidā Jūs ietaupīsiet naudu par procentu maksājumiem.

Refinansējiet savu hipotekāro kredītu. Pat ja Jūs samazināt savu procentu likmi par vienu procentu, tas palīdzēs Jums ietaupīt, it īpaši, ja Jums ir jāmaksā augstas procentu likmes.

Uzstādiet automātisku maksājumu no Jūsu bankas konta krājkontā. Apņemieties neizmantot šo kontu izdevumu segšanai.

One Comment

  • Top

    Man patīk vērtīgā informācija, kuru jūs sniedzat savos rakstos.
    Es regulāri rādīšu savu emuāru un vēlreiz pārbaudi šeit.

    Es esmu diezgan pārliecināts, ka es saņemšu informāciju par daudzām jaunām lietām
    Pareizi šeit! Laipni lūdzam par sekojošo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *