Kad noder ātrais kredīts?

50 eiroĀtrie kredīti noder dažādās ikdienas situācijās. Īpaši pieprasīti, ir ātro kredītu piedāvājumi jaunajiem klientiem, kas ļauj aizņemties pirmo aizdevumu bez procentiem. Tādā veidā kredītu ņēmējiem ir iespēja tikt pie naudas jau šodien, bet aizdevumu atmaksāt tikai pēc mēneša. Pa šīm 30 dienām procentos Jums nav jāmaksā pilnīgi nekas. Atšķirībā no citiem ātro kredītu piedāvājumiem, par šo pakalpojumu netiek pieprasīta komisijas maksa. Izmantojot ātrā kredīta piedāvājumu, kur pirmais kredīts ir bez procentiem, vienīgie izdevumi Jums var būt tikai tad, ja aizdevumu neatmaksājiet laicīgi un tad ir nepieciešams pagarināt aizdevumu. Aizdevuma pagarināšana var izmaksāt 10 – 35% no kopējās aizdevuma summas, kas mazliet atšķiras katrā ātro kredītu kompānijā.

Ātrais kredīts noder dažādās dzīves situācijās. Daži iemesli, kad noder ātrais kredīts un kāpēc tas ir izdevīgs. Ātrais kredīts noder priekš laicīgas īres maksājumu veikšanas un tas ir izdevīgs tāpēc, ka dzīvokļa īpašnieks varēs saņemt īres maksājumu laicīgi un tas Jums sniegs lielisku iespēju īrēt dzīvokli, nejūtoties kādam parādā. Populārs iemesls priekš ātrā kredīta izmantošanas ir dažādu svētku, kāzu vai izlaidumu svinēšanai. Šie pasākumi var būt dažāda lieluma, izmaksas var būt krietni vien augstākas, nekā ātrie kredīti piedāvā aizņemties, taču tad ātrais kredīts noder kā līdzmaksājums, vai neparedzētu papildus izdevumu segšanas veids. Svinot izlaidumu, cilvēkiem ir nepieciešama nauda, lai kārtīgi nosvinētu savu radinieku svarīgo dzīves momentu. Ja mazliet pietrūkst naudas, tad ātrais kredīts ir lielisks veids kā saņemt pietiekoši daudz līdzekļus priekš izlaiduma svinēšanas. Ātrais kredīts noder tad, kad jūsu iekārotās preces cenai ir atlaide, taču Jums joprojām nav pietiekoši nauda. Ja atlaides laika posms ir īsāks, nekā Jūsu iespēja saņemt algu, tad ātrais kredīts ir labs risinājums, lai iegādātos esošo preci par zemāku cenu.

Izvēlies uzticamu kredītdevēju!

Ja vēlies, lai ātrie kredīti nesagādātu sarežģījumus, izvēlies tādus aizdevējus, kas saņēmuši speciālo atļauju jeb licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Sarakstu ar šādiem uzņēmumiem iespējams atrast Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā: http://www.ptac.gov.lv/lv/table/kapitalsabiedribas-kuras-sanemu-licenci-pateretaju-krediteanas-pakalpojumu-sniegsanai. Šajā sarakstā esošie aizdevēji atbilst konkrētiem kvalitātes standartiem, tādējādi vari būt drošs, ka, piesakoties kredītam pie kāda no šiem uzņēmumiem, Tev tiks piedāvāts uzticams un izdevīgs ātrais kredīts.