Kredīta atmaksa pirms termiņa

Gandrīz ikvienam dzīvē ir sanācis aizkavēties, veicot kredīta atmaksu, taču parādoties šādām problēmām, ikviens vēlas pēc iespējas ātrāk atmaksāt kredītu, lai maksimāli ātrā laikā varētu tikt nost no šiem obligātajiem maksājumiem. Šo visu varam salīdzināt ar pavisam vienkāršu pirkumu tehnikas veikalā, kur konkrēto lietu vai preci ņemat līzingā, teiksim uz diviem gadiem. Jūs zināt, ka varēsiet samaksāt ikmēneša maksājumus arī tad, ja ņemsiet līzingu tikai uz 12 mēnešiem, taču vēlaties būt drošs un beigās paņemiet līzingu uz 24 mēnešiem, jo ja nu tomēr kas notiek? Laikam ejot Jūs redzat, ka Jums ir tiešām redzat, ka nauda maksā ir pietiekami, lai varētu par konkrēto preci samaksāt vairāk. Jūs varat mierīgi paņemt un samaksāt piemēram par nākamo vai nākamajiem diviem mēnešiem, vai samaksāt visu atlikušo summu un šie maksājumi vairs nebūs uz „Jūsu pleciem”.

Tas pats ir ar nebanku kredītiem, turpretī veicot kredīta atmaksu pirms termiņa, Jūs atbrīvosieties no liekiem procentu maksājumiem, respektīvi jo ātrāk samaksāsiet summu, jo mazāka būs procentu summa, kas jāmaksā veicot ierastos mēneša maksājumus Jums līgumā norādītajā termiņā.

Lielākā problēma ir tāda, ka cilvēkiem parādoties vairāk nauda, viņi nevēlas steigties un ātrāk nomaksāt savus banku un nebanku kredītus, tieši pretēji – viņi šo lieko naudu labāk izvēlas kaut kur iztērēt, nevis samaksāt kredītu pirms tā termiņa. Protams, mēs katrs izvēlamies, ko darīt ar savu naudu, taču vai nebūtu gudrāk, šo naudu nolikt, lai atmaksātu savu kredītu? Esiet gudrs aizņēmējs un aizņemieties atbildīgi, bet iespējas gadījumā, kredītu atmaksājiet pirms termiņa, lai atbrīvotos no parādsaistībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *