Kredīti internetā

Kredīti internetā ir pieejami lielā skaitā. Latvijā ir vismaz piecpadsmit ātro kreditētāju uzņēmumu; atsevišķu cilvēku, kuri nodarbojas ar tā saucamo iedzīvotāju kreditēšanu, ir vēl vairāk. Nepaļauties uz fenomenāli izdevīgiem procentiem, bet izvērtēt aizdevēja likumisko darbību ne vienmēr ir viegls uzdevums. Tāpēc, lai droši darbotos interneta vidē, noformējot un pērkot aizņēmumus, vislabāk sākt ar Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vietni lafpa.lv, kurā apkopota informācija par tās biedriem. Alternatīvie finanšu pakalpojumi ir ar finansēm saistīti piedāvājumi, kurus nepiešķir bankas. Banku aktuālie pakalpojumi tiek saukti par tradicionāliem.

Alternatīvie finanšu pakalpojumi ieguvuši īpašu atbalstu cilvēku ar vidusmēra ienākumiem vidū. Kredītu piedāvājumu klāsts, ko var salīdzināt, ieskatoties ātro kredītu jeb distances kredītu vietnēs internetā, ir plašs un daudzveidīgs. Summas sniedzas no 5,- EUR līdz 3000,- EUR laika termiņā no 3 dienām līdz 3 gadiem. Nevajag baidīties no interneta krāpniekiem – ieskaties lafpa.lv un atrodi, vai uzņēmums ir LAFPA biedrs. Tādā gadījumā, ja vien Tev ir vajadzīgie ienākumi, bankas konts, e-pasta adrese un mobilā telefona numurs, Tu esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs un Tev ir vismaz 18 gadi (dažu kreditētāju zemākā prasība klienta vecumam) vai Jūs esat sirmgalvis līdz 75 gadu vecumam, jūs varat sākt domāt par ātrā kredīta saņemšanu.

Kredīta atmaksai veltī ne vairāk par 30 % no ikmēneša ienākumiem.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) iesaka veltīt kredīta atmaksāšanai ne vairāk kā 30-40 % no mēneša ienākumiem. Manuprāt, tas ir par daudz cilvēkam, kurš nevēlētos ļaut sev just kredītu kā finanšu slogu, bet grib to, gluži pretēji, uzskatīt kā patīkamu vēlmju realizācijas palīgu. Lai noteiktu, cik procentuāli lielu summu Tu vari atļauties maksāt par aizdevumu mēnesī (jo ne vienmēr var sasniegt pat minētos 30%), paseko savām ikmēneša izmaksām. Ja laika nav daudz (un mēs visi reizēm gribam kaut ko tieši šeit un tagad), paanalizē iepriekšējo mēnešu izdevumus. Tu sapratīsi, kas ir svarīgākie pirkumi, kas – neaizstājamiem, bet no kuriem var atteikties, ja vēlme pēc kaut kā jauna tiešām ir tā vērta, lai savilktu jostu. Ja pareizi „spēlēsies”, zinot ieteikumus veselīgai finanšu dzīvei, aizņēmumu zināmā mērā varēsi uzskatīt par rotaļlietu – finanšu rotaļlietu ar atbildības faktoriem, ja tīk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *