Kur aizņemties 1000 Eiro?

Naudas aizdošanaJa ir nepieciešama nauda, tas protams, ka visticamāk cilvēks mūsdienās vērsīsies pie kredītu aizdevējiem, nekā pie tuva cilvēka vai paziņas, tomēr ļoti būtiski zināt un saprast, cik tad lielu naudas summu ir nepieciešams aizņemties. Šoreiz runa ies par to, kur aizņemties 1000 Eiro.

Jāņem vērā, ka šādu summu ātro kredītu kompānijās nedabūt, ja vien neaizņematies divus ātros kredītus vienlaicīgi, bet to protams nav ieteicams darīt. Šajā gadījumā vispiemērotākais būs patēriņa kredīts, nauda dažādām dzīves situācijām, bet kas tad īsti ir patēriņa kredīts? Pats labākais šim kredīta veidam ir tas, ka to sniedz gan banku, gan nebanku sektors, pie tam šis kredīta veids ir paredzēts dažādiem neatliekamiem un steidzamiem gadījumiem. Diezgan konkrēti var teikt, ka šis kredīta veids ir otrs populārākais aiz ātrajiem kredītiem. Varētu pat teikt, ko nevar iegādāties vai nosegt ar ātrajiem kredītiem, palīgā steidz patēriņa kredīts.

Pats lielākais pluss šim kredīta veidam ir tas, ka aizņemoties konkrēto naudas summu, Jums nevajadzēs nevienam atskaitīties par to, kur un kā nauda tiks iztērēta. Un šajā gadījumā ir pilnīgi vienalga vai Jūs pērkat mašīnu, tērējat naudu ceļojumiem vai iegādājaties jaunu tehniku. Viens no populārākajiem iemesliem, kāpēc tad arī patēriņa kredīts ir tik populārs, ir tas, ka šim kredīta veidam nav nepieciešamas papildu nodrošinājumu, ne galvojums, nedz arī ķīla.

Tomēr jāuzvar, kāds diezgan būtisks faktors, patēriņa kredītu izsniedz gan banku, gan nebanku sektors, taču gada procentu likme atšķiras diezgan ievērojami. Ja banku sektors patēriņa kredītu nodrošina ar vidēji 20 % GPL, tad nebanku sektora vidējais rādītājs ir 100 % GPL, un tagad jāpadomā, vai šāda tipa kredītu būtu izdevīgi ņemt pie nebanku kredītdevējiem, taču ne par to iet runa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *