Kur aizņemties, ja mazliet pietrūkst līdz algai?

Ja esi disciplinēta persona, Tev aizņemties nenozīmēs iekulties lielos parādos, turklāt iespējas kredītiem tiešām ir plašas.

  1. Overdrafts

Ja Tev ir konts bankā, vari lūgt bankas pārstāvi izskaidrot kredītiestādes politiku attiecībā uz overdraftiem – nelieliem aizņēmumiem, kas paredzēti tieši trūkstošajām vajadzībām pirms algas dienas. Banku piedāvājums ir ļoti daudzpusīgs, tāpēc Tev jāinteresējas savā kredītdevēja iestādē gan par procentu likmēm, gan termiņiem, aizņēmuma apjomiem un citiem ierobežojumiem. Regulāri izmantojot overdraftu, kredīts ir gandrīz nemanāms, bet ieguvums – ar biežiem aizdevumu prasījumiem netiek traumēti dzīvesbiedri, partneri, ģimenes locekļi un kolēģi. Kas, var būt labāks veids par attiecību sabojāšanu ar naudas palīdzību. Savukārt bankai tiek maksāti noteikti procenti par aizdevumu, un tā ir oficiāla aizdevuma samaksa, par kuru nevienai pusei nav jājūtas ne parādā, ne vainīgai.

  1. Ātrais kredīts

Ātro kredītu devēji izstrādājuši tādus piedāvājumus, kuri ļauj Tev brīvi izvēlēties nepieciešamo naudas summu no pieciem eiro līdz trim tūkstošiem eiro. Dažreiz tiešām dažus eiro ir vērts noformēt kredīta veidā, lai saglabātu labas attiecības ar tuviniekiem un kolēģiem, ja no tiem pastāvīgi jālūdz palīdzība mēneša pēdējās dienās. Kā daudzviet skaidrots, ātrie kredīti gan nav domāti nedisciplinētiem aizņēmumiem, neplānotiem, īpaši – spontāniem pirkumiem, bet, par kredīta bezgalīgu pagarināšanu runājot, – ja Tu domā, ka kredītu vajadzēs pagarināt, neaizņemies. Tāpat arī ilglaicīgas problēmas nerisina ar ātrā kredīta instrumentiem. Protams, var nonākt parādu gūstā arī pāris eiro dēļ, ja laikus neattopas, bet pašos pamatos: ilgtermiņa kredīti ir jāņem no bankas, nevis nebanku kreditētāju uzņēmuma. Ātrie jeb distances kredīti nedrīkst segt citus kredītus, tātad, ja Tev jau ir parāds, vispirms jānomaksā tas, pirms ķeries pie nākamā aizņēmuma formēšanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *