Moneza ātrie kredīti

Naudas aizdošanaŠie aizdevumi ir pielīdzināmi ātrajiem kredītiem. Līdzības ir gan pieteikuma iesniegšanas veidā gan arī ātrumā ar kādu tiek izsniegti kredīti. Pieteikšanās kredītam ir diezgan vienkārša, ir jāaizpilda pieteikums aizdevēja mājas lapā. Lai pieteiktos ir nepieciešams izveidot savu lietotāja profilu tajā pašā lapā. Tālāk seko pieteikums kurā ir jānorāda gan jūsu personas dati gan informācija par jūsu ienākumiem un tamlīdzīgi. Iesniedzot pieteikumu, jums ir jāveic arī viena Eiro centa pārskaitījums aizdevējam, šādi tiek apliecināti jūsu iesniegtie datu un tiek sniegta jūsu piekrišana aizdevuma līgumam.

Pēc aizdevuma pieteikuma un reģistrācijas maksas saņemšanas, aizdevējs jau tuvāko minūšu laikā veiks jūsu pieteikuma izskatīšanu un sniegs juma atbildi par aizdevuma piešķiršanu vai atteikuma. Protams, aizdevējs var jums piedāvāt samazināt kredīta apjomu, jo ne vienmēr maksimālā summa ir pieejama visiem. Izvērtējot jūsu iespējas, jums tiks noteikta pieejamā naudas summa, ja tā atbilst jūsu izvēlētajai, tad  to arī saņemsiet, citādi nāksies izskatīt aizdevēja piedāvājumus.

Viena no ļoti interesantajām niansēm ko piedāvā šis aizdevējs ir saņemt pirmo kredītu jebkurā summa bez procentiem. Protams, ir noteikums, ka aizņematies uz 61 dienu. Tātad, aizņemoties 100 Eiro, atmaksu veicat divos maksājumos pa 50 Eiro katru. Šādā gadījumā nav jāsatraucas par procentiem vai ko citu, atmaksājam tikai to summu kuru saņēmām.

Lai arī Monenza kredīti ir pieejami uz laiku līdz 3 gadiem, aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī ātrāk. Varat atmaksu veikt tā, ka tas jums ir izdevīgāk, protams, ievērojot arī atmaksas grafiku. Ja ikmēneša maksājums ir noteikts kā 40 Eiro, tad varat maksāt vairāk, bet ne mazāk. Protams, ir iespējams vienoties ar aizdevēju par izmaiņām atmaksas grafikā, ja rodas kādas problēmas. Lai veiktu atmaksu ātrāk, ir nepieciešams apskatīt atlikušo summu savā lietotāja profilā.

Lai varētu saņemt kredītu šajā iestādē, jums ir jāatbilst sekojošām prasībām:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir mobilā telefona numurs.
  • Jūs esat pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs.

Aizdevuma atmaksa ir iespējama trijos veidos. Jūs varat veikt maksājumus izmantojot savu interneta banku, varat to darīt banku filiālēs vai arī pasta nodaļās. Svarīgi ir atcerēties ka jānorāda savs līguma numurs, lai nerastos neskaidrības vai nepatīkami pārpratumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *