Ondo.lv atlaižu programma

Naudas aizdošanaOndo.lv lojalitātes programma attiecas gan uz jauniem, gan esošiem klientiem. Vairāk tā attiecas uz esošiem klientiem, kuri izmantot ātro kredītu vairāk par vienu reizi. Ondo.lv lojalitātes programma sniedz iespēju ietaupīt uz atkārtotiem aizdevumiem. Ondo.lv lojalitātes programma nozīmē to, ka ne tikai pirmais kredīts bez maksas par procentiem, bet arī kāds no nākamajiem, kad būs sakrāti pietiekami daudz punkti lojalitātes programmas ietvaros.

Visā pasaulē ļoti strauji attīstās uzņēmējdarbība un mārketings, līdz ar to, pieaug arī konkurence uzņēmumu vidū. Konkurence ir ļoti noderīga patērētājiem, jo uzņēmumi ir spiesti radīt jaunas un izdevīgas iespējas, piedāvājumus un akcijas, lai klienti izvēlētos tieši viņu piedāvāto, nevis konkurentu. Arī Ondo.lv ātrie kredīti šajā jomā attīstās un tas rada izdevīgus piedāvājumus klientiem.

Ir pagājis laiks, kad vienīgais ar ko kredīti bija spējīgi izcelties citu kredītu vidū ir komisijas maksa un procenti. Šodien, aizdevējiem ir nepieciešamas meklēt vēl citas, papildus iespējas kā piesaistīt klientus. Viena no šādām iespējām ir lojalitātes programmas. Jau pierasts ka ātrie kredīti piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez komisijas maksas. Teju visi ātrie kredīti piedāvā šādu iespēju. Taču, šādam piedāvājumam ir savs mīnus, turklāt tas ir diezgan liels, ja skatās no aizdevēju puses. Pirmais kredīts bez komisijas nozīmē ka daudzi aizņemas šo kredītu tikai vienu reizi, pie nākamās vajadzības aizņemties, tiek meklēts cits aizdevējs kurš piedāvā tādu pašu iespēju. Šādā situācijā, aizdevējs izsniedz bezmaksas kredītu, bet nesaņem kāroto, proti, atkārtotus kredītus.

Ondo.lv piedāvātā lojalitātes programma paredz to, ka klientiem ir iespējams saņemt bezmaksas kredītus izpildot lojalitātes programmas prasības. Šī lojalitātes programma darbojas uz punktu principa. Aizņemoties Ondo.lv kredītu un to atmaksājot tiek piešķirti punkti, kuri tālāk var tikt izmantoti jaunu aizdevumu komisijas maksas samazināšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *