Pazīmes, kas piemīt sievietēm

Pazīmes, kas piemīt veiksmīgām un ne tik veiksmīgām sievietēm?

Veiksmīgas sievietes „komplektiņš” katrai sievietei, protams, ir cits. Šeit piedāvāju četrus veiksmīgu sieviešu tipus, smeļot iedvesmu piemēros, kurus redzu ap sevi.

Tev ļoti svarīgs statusa jautājums. Šajā gadījumā Tu darīsi visu, lai sasniegtu zināmu stāvokli sabiedrībā. Ir daudzas profesijas, kurām atbilst veiksmīgas sievietes tēls – sieviete ārste, juriste, lidmašīnas pilote, uzņēmēja, uzņēmuma vai nodaļas vadītāja. Tu izvēlēsies vienu no līdzīgiem „statusa” amatiem, jo tas, Tavuprāt, piešķir Tev veiksmīgas sievietes oreolu.

Tu uzskati, ka karjeras vai jebkuru citu dzīves mērķu sasniegšana ir izšķirošs faktors Tavā dzīvē. Tev svarīgi uzstādīt mērķi un to arī sasniegt. Tu saproti, ka precīzs mērķa uzstādījums pats par sevi kalpo kā dzinējs mērķa sasniegšanai.

Tu esi pārliecināta, ka veiksmīga sieviete pati ir savas dzīves noteicēja. Tev nav nepieciešams veiksmes apliecinājums, ko vieš vīrietis pie Taviem sāniem. Tu saproti, ka mīlošs, gādīgs, rūpīgs un uzmanīgs vīrietis, vēl vairāk – gādīgs, saprotošs tēvs un ģimenes galva, ir vērtība pati par sevi, nevis piedeva vai, vēl sliktāk, iemesls Tavam veiksmīgas sievietes paša tēlam.

Tu saproti, ka veiksme, kas iekritusi Tev klēpī, nav ne uz pusi tādas uzvaras vērta, kas sasniegta pašas spēkiem. Tu esi pārliecināta, ka darbs ir visu veiksmju pamats. Tu lepojies ar saviem sasniegumiem. Tev ir svarīgi ieraudzīt savu pūļu augļus un baudīt tos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *