Savacard kredītkarte

SAVA kredītkarteSAVA.card ir ViaSMS (patērētāju kreditēšanas firma) produkts – kredītkarte, kas nodrošina kredīta apjomu noteiktās kredītlīnijas ietvaros. Tā ir klasiskā kredītkarte, kura tiek pieņemta norēķiniem visās tirdzniecības vietās ar norādi MasterCard: veikalos, interneta veikalos, viesnīcās, automašīnu īres vietās, automātiskajās degvielas uzpildes stacijās. Ar šīs kartes palīdzību Jūs varat arī izņemt naudu no bankomātiem, kā arī apmaksāt rēķinus internetā.

Kartes maksimālais kredītlimits ir 1500 eiro, minimālā kredīta ikmēneša atmaksa – 20 eiro. Jāņem vērā, ka ik mēnesi jānomaksā arī kredītprocenti un kartes izmantošanas maksa 1,40 EUR apmērā. Ja veiksiet 450 eiro liela kredīta atmaksu ar minimālo iemaksu palīdzību un ikmēneša kredītprocentiem, Jums tiek piedāvāts līgums uz diviem gadiem ar gada procentu likmi 138,18 % (skat. kredīta kalkulatoru SAVA.card vietnē). SAVA.card kredīta izmaksas ir 0,25 % par izmantoto summu dienā. Norēķinu dienu kredīta ikmēneša atmaksai Jūs varat izvēlēties pats, kā arī to mainīt. Visi maksājumi jāizdara ar pārskaitījuma palīdzību, naudu ieskaitot ViaSMS bankas kontā. Ja minimālā summa netiks ieskaitīta laikus, soda naudas apmērs ir 0,5 % no nokavēto maksājumu summas. Tomēr, jebkuru naudas problēmu gadījumā tiek ieteikts nekavējoties sazināties ar pakalpojuma sniedzēju.

Par skaidras naudas izņemšanu Swedbank bankomātu tīklā jāmaksā 1 % no summas (vismaz 1 EUR), citu banku bankomātos – 2 % no izņemtās summas (vismaz 2 EUR). Kartes noformēšana un piegāde, kā arī pirkumi ir bez papildu maksas. Vienīgi gadījumos, kad karte tiek izmantota pirkumiem citā valūtā (nevis eiro), maksa par darījumu ir 3 % no summas. Taču arī visur citur pasaulē, kur norēķinu valūta ir eiro, iepērcieties bez uzcenojuma.

Karti noformē internetā, un reģistrācijai nepieciešami šādi dati: vārds un uzvārds, kāds tiks iespiests uz kartes, personas kods, mobilā tālruņa numurs, parole, kuru izveido telefoniskai saziņai ar klientu centru (iesaka gan retāk lietot šo iespēju), ikmēneša ienākumi un ikmēneša izdevumi. Uz norādīto adresi tiks piegādāta karte jau nākamajā dienā, un Jums jāuzrāda pase, lai saņemtu izgatavoto kredītkarti. Aploksnē kopā ar karti būs arī PIN kods norēķiniem veikalos un sešu zīmju parole maksājumu veikšanai internetā. Norēķiniem interneta veikalos Jums būs jāizmanto gan kartes CVV – trīs cipari, kas atrodami paraksta laukumā -, gan minētā sešu zīmju parole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *